arabic keybord arabic keybord Tastiera Araba Arabische Tastatur Arapça klavye Teclado Arabe لوحة مفاتيح إفتراضية بالعربية

arabicArapça klavye çevrimiçi:

arabicÇevrimiçi bir Arapça klavye nedir?

 • Kullanıcılara daha okunabilir ve profesyonel kolay kelime ve Arapça ifadeler yazmak için bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır Arapça bir klavye (لوحة المفاتيح العربية) ücretsiz almak için bir araçtır.

arabicArapça klavyenin düzenini nasıl kullanabilirim?

 • Fareyi kullanarak imleci klavye yerleşiminin üzerine taşıyın ve Karakter'i tıklayın. Bilgisayarınızın klavyesini de kullanabilirsiniz, böylece fareyi metin kutusuna yerleştirdiğinizde herhangi bir karakter ve Arapça karakter dönüştürülür.

arabicArapça klavye nin sesli çevirisi:

 • Bu tablo, bilgisayarın klavye kullanıcılarını gösterir; bu, Latin'deki her Arap harfine eşittir
Transliteration of arabic keyboard letter
  Not: Bu kopyalama yöntemleri standart değildir, ancak Arapça klavyeler sağlayan ortak standartlar ve hizmetlerdir.

arabicÇevrimiçi Arapça klavye bazı özellikleri:

  1- Çevrimiçi Arapça klavye size, bilgisayarınızın Arapça dilinin metninizi yazmak üzere entegre olmasını sağlıyor, hepsini de Clavier-Arabe-Pro.com

  2- Arapça klavye entegre Google aramayla, yani kelimeleri ve cümleleri girdiğinizde Clavier-Arabe-Pro.com Google'da bir arama başlatır.

  Örneğin :

  ► Google arama, diğer arama motorlarına göre daha erişilebilir; Arapça araştırma yapmak istediğinizde "Clavier-Arabe-Pro.com" üzerinde çok basit, doğrudan Arapça yazmanız yeterlidir. Google web'de basılması.

  ► Google'da Arap fotoğrafları ararken, Clavier-Arabe-Pro.com araması yapın, Arapça yazıp Google resimlerini basabilirsiniz.

  ► Pour les étudiants qui ont besoin de sujets arabes et qui ont besoin d'une encyclopédie gratuite sur Clavier-Arabe-Pro.com, vous devez cliquer sur le site Wikipedia.

  ► Vous pouvez également écrire en arabe toutes les recherches dont vous avez besoin pour rechercher des vidéos sur YouTube.

  Arapça Klavye Arapça metni Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, İbranice, Rusça ve Türkçe olarak tercüme etmenizi sağlar ...

  ► Ayrıca, Clavier-Arabe-Pro.com olarak çevrimiçi ekran deneyiminde size gerçek bir Kiril düzeni sağlayan rusça klavye gibi alternatif bir web sitesinden de yararlanabilirsiniz.

  3- Bu hizmet, bilgisayarlarında Arapça klavye bulunmayan kişiler için tasarlanmıştır, artık herkes kolaylıkla ve özgürce bu klavyeden keyif alacaktır.

arabicMac OsX'te Arapça nasıl yazılır?

 • Eğer Arapça bilgisayarınızda yazıp Arapça klavye Mac kullanmak istediğiniz gerekir, ancak klavyeniz size göstereyim, (o hiçbir Arap harfleri vardır) Arapça desteklemiyorsa bu nasıl sorun olabilir çözülecek.
 • burada daha uzun bir açıklama.

arabicAnahtar düzeni:

 • Yukarıdaki düzenleme, bilginin aktarımı maksimize etmek için tasarlanmıştır. Intellark, QWERTY'ye, tüm kullanıcılara Latince türevli AZERTY klavye düzenine izin vermek veya anahtar yerleri hakkındaki bilgilerini korumak ve yeniden kullanmak için tasarlanmıştır. Intellark'da Latin temelli Arapça tabanlı karakterler ve fonetik temelli bir ilişki kurulmuştur.
 • Örneğin, (a, ا), (s, س), (d, د), (f ف) ya da çiftler halinde İngilizce elemanı yazarak (w و) (Arap. Sonraki üretilen yeni ilişkiler Arapça karakterler kendileri türetilmiştir nereye her bir çiftin sağdaki çift basınç elemanı (و, ؤ), (د, ذ) (س, ش) (ا, أ) (ك گ), forma, fonetik veya her ikisine dayanarak bağımlı bir karakter üretir vb.